Олег Березюк: «Дуже важливо сортувати продукти нашої життєдіяльності: сміття. Це не важко! Це треба змінити свій стереотип» Галина Пелих

Сьогодні під час громадського віче на пл. Ринок Олег Березюк, народний депутат України, наголосив на важливості сортування сміття, як одного із способів зменшення його кількості та сприяння у розв’язанні «сміттєвої» проблеми, яка є у Львові. 


«Дорогі львів’яни, людина, її здоров’я і життя є найважливішим. Якщо держава так не думає, тоді це держава не демократична, а деспотична. Наші галичани в 20-х роках казали: «Наша сила в нас самих, світ належить до сильних».

Ми збережемо нашу країну тоді, коли буде Львів сильний. Бо Львів – це сила традицій. Бо хто, як не Львів, береже традиції?!

Сила людей – у вірі в Бога. Хто, як не Львів, показує, як він це робить щирою душею?!

Сила людей – у державі. Хто, як не Львів, перший кидається на допомогу і порятунок цієї держави?!

Львів є не просто успіхом публічного управління. Львів є прикладом для багатьох людей в Україні.

Якщо ми не захистимо самі себе, тоді нас ніхто не захистить. Дуже важливо сортувати продукти нашої життєдіяльності: сміття. Я також в себе вдома почав це робити: окремо пластик, окремо папір. Це мій вклад в розблокування міста Львова. Я хочу, щоб цього вчили наших дітей. Це не важко!  Це треба змінити свій стереотип. Як от часто кажуть: робіть щось. Робіть, сортуйте, будьте львів’янами!

Львів – це демократія. Львівни – це вільні люди. Слава Львову!», - закликав Олег Березюк, народний депутат України.

Нагадаємо, сьогодні на пл Ринок відбулось громадське віче, участь у якому взяло 5 тис осіб. У такий спосіб мешканці міста висловили свій спротив щодо сміттєвої блокади Львова.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин