«Після комісії з надзвичайних ситуацій починають відкриватися полігони, і думаю з сьогоднішнього дня почнеться ритмічний вивіз відходів», - А. Садовий Марія Демчина

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував подальші дії міста щодо ситуації, яка склалася з вивозом відходів. Це питання буде розглянуто на найближчій сесії міської ради, і за словами мера, місто має прийняти ультиматум, зважаючи на велику загрозу життю і здоров’ю людей. Як зазначив міський голова, після засідання комісії з питань ТЕБ і НС починають відкривати полігони, і від сьогодні почнеться належний вивіз відходів. Всі компанії-перевізники, які вивозять сміття зі Львова, якісно організовані.


«300 мільйонів, більше, менше, – ніколи за 26 років незалежності з містом так не говорили. Ніколи від нас не вимагали, і думаю, що у страшному сні львів’яни не могли подумати, що коли ми першими виходили на захист нашої держави, то коли станеться  біда – ми будемо жити місяць у блокаді, будуть закриті всі полігони і ми не зможемо нормально жити. Після комісії з надзвичайних ситуацій починають відкриватися полігони, і думаю що з сьогоднішнього дня почнеться ритмічний вивіз відходів. Всі наші компанії, які працюють в місті, вони якісно організовані – відкрийте полігони, і ми будемо вивозити відходи», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин