Подати проект на конкурс концептуальної пропозиції дитмайданчика на пл. Святого Юра можна до п’ятниці Максим Бадік

Триває відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на пл. Святого Юра у м. Львові. Конкурс організовує управління архітектури та урбаністики ЛМР. Подати проекти учасникам конкурсу можна до 30 червня.


Організатори конкурсу пропонують розробити у сквері Святого Юра дитячий майданчик європейського зразка неагресивної фонової архітектури, який би не конкурував з пам’ятником Андрея Шептицького. В управлінні архітектури та урбаністики ЛМР наголошують – унікальність дитячого майданчика полягає в ландшафтному та пластичному характері.

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897 році за проектом Арнольда Рерінга, у зоні Р-1 (рекреаційна зона озеленених територій природних ландшафтів). У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку.

Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі Святого Юра у 2015 році та прокладення трасування автомобільної дороги, яка сполучає вул. Митрополита Андрея та вул. М. Устияновича і частково захопила місце існуючого дитячого майданчика. Враховуючи реконструкцію площі та безпеку дітей, обрали нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері.

До конкурсного журі входять:

  • Юліан Чаплінський – начальник управління архітектури департаменту містобудування, головний архітектор міста;
  • Лілія Онищенко-Швець – начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради;
  • Володимир Одрехівський – професор кафедри мистецтв, Народний художник України, ректор Львівської національної академії мистецтв;
  • Дмитро Пузанов – ландшафтний архітектор;
  • Штефан Габі – урбаніст, консультант з планування міст та регенерації закинутих територій;
  • Богдан Гой – канд. арх., доцент Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка“, Член Правління ЛОО НСАУ;
  • Андрій Шафран – член громадської організації “Батьки в дії“.

Заявку учасника можна було надіслати до 16 червня, 18:00. Подати конкурсний проект можна до 30 червня, 18:00. Підсумки конкурсу підведуть 7 липня. Премії конкурсу:

  • Перше місце – 7 000 грн. + контракт;
  • Друге місце – 2 000 грн.;
  • Третє місце – 1 000 грн..

Нагадаємо, конкурс пройде в межах проекту “Дитячий простір у сквері Святого Юра“, поданого ГО “Батьки в дії“ та членами організації “Пласт – НСОУ“. Громадський проект (код 157) став одним з переможців відбору через е-сервіс “Громадський бюджет Львова“ у межах громадського бюджету м. Львова.

Детальнішу інформацію про конкурс, умови проведення та контакти можна знайти за посиланням.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин