«Погіршення стану здоров’я технічного працівника підприємства не пов’язуємо з виробництвом» - ЛМКП «Львівводоканал» Уляна Горбата

Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», минулого тижня, 22 червня, з очисних споруд госпіталізували технічного працівника зі скаргами на погіршення стану здоров’я. Однак на підприємстві не пов’язують цей випадок із виробництвом.


«Під час виконання виробничих завдань все було добре. Працівникові стало погано після обідньої перерви, після того, як він пообідав і пограв у настільний теніс.

Зараз ми очікуємо офіційних висновків про причину погіршення стану від медичного закладу. Ми також звернулися в Управління Держпраці у Львівській області та Фонд соціального страхування з метою створення комісії по розслідуванню цього випадку», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

«Відповідно до протоколів замірів компанії «Екозахід», у виробничих приміщеннях очисних споруд рівень сірководню, аміаку, сірчаній кислоті, шуму не перевищує гранично-допустимих концентрацій. Ми дуже ретельно ставимося до дослідження умов праці на підприємстві задля запобігання нещасним випадкам. За минулі десять років у нас не було жодного смертельного випадку на очисних спорудах, пов’язаного з виробництвом», - наголосив керівник служби охорони праці ЛМКП «Львівводоканал» Андрій Дружбляк.

У ЛМКП «Львівводоканал» зазначають, що на підприємстві регулярно відбувається фахова оцінка факторів виробничого середовища та трудового процесу із залученням акредитованих лабораторій. Зокрема останнє дослідження відбувалося у травні 2017 року.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин