Посадовці ЛМР ознайомились з досвідом Литви у питанні поводження з ТПВ Христина Процак

Делегація зі Львова переймає досвід поводження з ТПВ міста Вільнюс. Відтак, учасники делегації зустрілись з заступник міського голови з питань ТПВ м. Вільнюс, ознайомились з роботою сміттєсортувальної станції м. Вільнюс.


Сьогодні відбулась зустріч з директором заводу зі спалювання ТПВ, а також з заступником мера м. Каунас. Домовлено про співпрацю у сфері поводження з ТПВ. Також делегація оглянула об’єкти зі збору ТПВ і ТЕЦ, що виробляє електроенергію і спалює ТПВ у м. Клайпеда.

Склад делегації зі Львова – Серій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго», Володимир Якимишин, заступник головного інженера по ТЕЦ, Вадим Ноздря, позаштатний радник міського голови Львова.

«Технології поводження з ТПВ, які використовуються у Литві, відповідають високим екологічним стандартам. Ця поїздка дуже корисна у плані обміну досвідом та налагодження контактів у питанні вирішення проблеми, що склалась у Львові», - зазначив Сергій Бабак. 

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин