«Потрібно, щоб всі громадські ініціативи по сортуванню сміття, які є у Львові, стали муніципальною програмою з екологічної переробки відходів», - І. Подоляк Романа Куць

Сьогодні на площі Ринок відбулося громадське віче, на якому міський голова Львова, львів’яни, народні депутати України, громадські діячі підтримали місто Львів та заявили, що виступають проти штучної сміттєвої блокади міста Львова. Участь у віче взяло більше 5 тис осіб. Як зазначила народний депутат України Ірина Подоляк, зараз важливо кожному мешканцю міста переходити до сортування сміття. 


«Люди, які досі не зрозуміли, що ця блокада була штучною і політичною, вже й не зрозуміють цього. Мери Львова Богдан Котик, Василь Шпіцер, Василь Куйбіда, Любомир Буняк, Андрій Садовий з 2006 року і значно раніше зверталися до держави про те, аби відвести одну земельну ділянку за межами Львова для запасного полігону - елементарна річ, яка була потрібна нам всім і чотирьом районам Львівської області, які звозили туди, де сталась біда, свої відходи.

Але вся різниця між Львовом й іншими міста України лише в одному: у нас сталася трагедія і ми розраховували на те, що у такий тяжкий час держава нам допоможе. Виникають сумніви, чи це та держава, про яку ми мріємо. Я сподіваюся, що вона буде такою тому, що місто Львів – це не бренд, яким гарним він б не був,  місто Львів – це ви.

Я щиро вдячна за ті сотні дзвінків, смс-ок, за ту підтримку, яку мали мої колеги – справжні герої, які за вас, за нас і за наше місто голодували.

Олег Березюк 6 днів голодував під Адміністрацією Президента і ніхто, крім коменданта, не вийшов до нього. Чи має цінність життя людини, здоров’я кожного з нас у цій державі? Це велике питання і відповідь на це ми повинні шукати всі разом.

Потрібно, щоб всі громадські ініціативи по сортуванню сміття, які є у Львові, стали муніципальною програмою з екологічної переробки відходів. Я переконана, що місто Львів почне першим таку муніципальну програму і буде зразком, черговим конкурентом для інших міст України. Тому, що ми повинні дбати не тільки про нашу хату і про наше місто.  Ми повинні дбати про нашу землю, тому почнімо з себе. Почнімо, будь ласка, з того, щоб у нас з вами в магазинах не було пластикових торбинок, одноразового посуду і з того, щоб у кожного з вас була багаторазова авоська з собою», - зазначила народний депутат України Ірина Подоляк.

відео Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин