«Приємно, що наші органи місцевого самоврядування підтримують студентів» - Руслан Сагановський, студентський мер, про відновлення маршрутів для студентів Ганна Пищула

З 4 вересня відновлюють роботу додаткові маршрути для студентів, які проживають в мікрорайоні на вул. Пасічна. За словами студентського мера Руслана Сагановського, це чи не єдиний випадок в Україні, коли органи місцевого самоврядування надають таку підтримку студентству.


«У зв'язку з продовженням ремонту вулиці Личаківській та проблемами з курсуванням громадського транспорту, Студентська рада Львова та Профспілкова організація студентів ЛНУ ім. Івана Франка повторно звернулись до Львівської міської ради з проханням відновити функціонування додаткових студентських автобусів.

Нам дуже приємно, що маємо підтримку і сприяння від наших органів місцевого самоврядування. Це чи не єдиний випадок в нашій державі, коли міська влада проявляє таку ініціативу.

Відтак, з понеділка, 4 вересня, такі автобуси курсуватимуть від студентських гуртожитків ЛНУ ім. Івана Франка за наступним графіком: на І пару – 07.40 год., 07.55 год; на ІІ пару – 09.15 год.

Ми змістили на 10 хв. час відправлення у порівнянні з минулим, щоб збільшити наповненість маршруток.

Автобуси стоятимуть на зупинці біля гуртожитків № 2 і № 3 (вул. Медової Печери), та на вул. Пасічній, біля будинку № 59 (біля відділення Ощадбанку). Скористатися цим автобусом зможуть студенти будь-якого вищого навчального закладу, які проживають у цьому мікрорайоні, при наявності студентського квитка», - розповів Руслан Сагановський, студентський мер 2016-2017 р.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин