«Приємно, що сьогоднішня зустріч є ще одним підтвердженням дружніх відносин між нашими містами», - Іраклі Кацаролі Романа Куць

Сьогодні, 17 серпня, представники Львівської міської ради зустрілися з делегацією з міста Тбілісі (Грузія). На зустрічі обговорили співпрацю міст з 2013 року, майбутні спільні проекти, а також досвід міст у сфері туризму, культури, ІТ.


«Усе тримається на зв’язках і на людях. Нам цікаво працювати з туристичними компаніями. Попередньо було б добре розуміти, що у нас є взаємодопомога. Перше, про що ми говоримо – це лоукости, щоб це було доступно, швидко і часто. Щоб ми могли показувати Львів, а з вашого боку – Тбілісі. Тобто нас цікавить туристично-культурна сфера», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Нам було б дуже цікаво побачити і перейняти ваш досвід у сфері модернізації. Я дуже багато чув останнім часом про ваш прорив у цьому напрямку, тому ми б хотіли побачити, як це все працює внутрішньо», - зазначив заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків.

«Сьогоднішня зустріч є ще одним підтвердженням дружніх відносин між нашими містами, як результат підписаного договору у 2013 році. Ми готові продовжувати в цьому ж напрямку наші відносини ще більш тісно в Тбілісі і у Львові. І ми робитимемо максимум з нашого боку. Також, я хочу зауважити, що 13-15 вересня у Тбілісі відбуватиметься 10-й Форум місцевого економічного розвитку, а 7-8 жовтня у нас буде день міста Тбілісі, де б дуже хотіли бачити делегацію зі Львова», - зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Тбіліської міської ради Іраклі Кацаролі.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин