При управлінні персоналом Львівської міської ради створили Громадську раду Марія Демчина

В п’ятницю, 4 серпня, відбулось перше засідання Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради, на якому обрали голову, заступника і секретаря, а також затвердили персональний склад ради.


Одним з ключових завдань громадської ради є залучення різних представників НR та громадських організацій, щоб спільно з управлінням персоналом працювати над програмами розвитку та  оцінки персоналу», - зазначила Галина Бордун, начальник управління персоналом Львівської міської ради.

Персональний склад Громадської ради при управлінні персоналом:

з/п

Організація

Прізвище, ім'я, по батькові

1.

Львівський клуб менеджерів по персоналу "HR кав'ярня"

Щур Оксана Ярославівна

2.

 Клуб менеджерів по персоналу «HR кав'ярня»

Івашина Мар’яна Миколаївна

3.

 ГО «Сихів Медіа»

Винничук Андрій Миколайович

4.

 ГО «Всеукраїнський  антикорупційний центр»

Остимчук Олена Олексіївна

5.

Європейська Бізнес Асоціація

Абраменко Оксана Андріївна

Довідка

Мар’яна Івашина – практикуючий HR, стаж роботи в сфері управління персоналом – 16 років в великих вітчизняних компаніях (телекомунікації, приладобудування, фармацевтичне виробництво) у сфері рекрутингу, адаптації, оцінки, навчання персоналу та внутрішніх комунікації. З 2010 року працює в Галичфармі Корпорації «Артеріум». Два останні роки – керівник Служби навчання та розвитку персоналу Галичфарм. Сертифікований тренер Школи бізнес-тренерської майстерної SBTA. Викладач школи HR generation, яка готує майбутніх фахівців в сфері HR. Керівник проектів у сфері розвитку дітей та юнацтва, організованих Корпорацією «Артеріум» та освітніх проектів для львів’ян.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин