«Пріоритети, які ми ставимо при оренді майна, – це, в першу чергу, задоволення потреб структурних підрозділів міста», - І. Свистун Марія Демчина

За словами начальника управління комунальної власності Інни Свистун, пріоритети, які управління ставить при оренді майна, є потреби структурних підрозділів міста у приміщеннях під створення амбулаторій сімейної медицини, дитячих клубів тощо, а також приватизація низькоефективного майна – малі площі, малоліквідні об’єкти. Загалом у минулому році від оренди приміщень місто отримало 44 млн. грн., тоді як у 2015 році – 39 млн. В цьому році від оренди міський бюджет вже отримав 11 млн. грн.


«Пріоритети, які ми ставимо при оренді майна, – це, в першу чергу, задоволення потреб структурних підрозділів міста. В цьому напрямку ми вже 2,5 роки дуже плідно працюємо, бо всі об’єкти, які вивільняються, ми пропонуємо до розгляду, в першу чергу, департаменту гуманітарної політики. Йдеться про управління молоді та спорту і управління охорони здоров’я, оскільки в останні роки намітилася чітка тенденція по переселенню дитячих закладів, УДЮМКів з напівпідвальних приміщень, які вони займали, у приміщення на перших поверхах. Так само і з амбулаторіями сімейної медицини, оскільки є концепція управління охорони здоров’я про те, що ми намагаємося відкривати амбулаторії поближче до людей і в густонаселених місцях. Тому ми при вивільненні такі об’єкти пропонуємо до розгляду управлінню, щоб воно розглянуло, чи підходять по площі та інших вимогах ті чи інші приміщення, чи ні. Наступний пріоритет – це приватизація низько ефективного майна – малих площ і малоліквідних об’єктів», - розповіла начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

Зазначимо, що загальна площа орендованих приміщень становить 352 тис. кв. м., з яких майже 250 тис. кв. м. – це пільгова оренда (71% від загальної кількості).

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин