«Пріоритетом є конкурсна приватизація», - І. Свистун Марія Демчина

Одним із пріоритетів управління комунальної власності ЛМР є конкурентні способи приватизації, бо вони дозволяють отримати максимально можливі надходження до бюджету, оскільки містять конкуренцію, і кінцева ціна в декілька разів перевищує початкову. На цьому наголосила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.  


«Ми намагаємося більшу кількість продавати на конкурсній приватизації – це приватизація аукціоном чи конкурсом. Бо така приватизація дозволяє отримати максимальні надходження до бюджету, а значить, зростає ціна за метр квадратний. Бо окрім прозорості, аукціони дають можливість залучити на цікаві приміщення багато охочих і, змагаючись, учасники піднімають ціну», - зазначила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

З її слів, сьогодні місто отримало 35 млн. грн. від такої приватизації, проте доходи згодом вдасться збільшити, оскільки вже знятий арешт на майно, який був накладений у минулому році. А тому вже призначений аукціон на 24 листопада.

Нагадаємо, вся інформація про вільні приміщення, що виставляють і планують виставляти на аукціон, а також нормативна база, є відкритою на сайті управління комунальної власності:  http://www.mayno.lviv.ua/

Найпопулярніші новини сьогодні

16 Лютого, 2018 П'ятниця
більше новин