«Процес будівництва Муніципальних Варт – це процес будівництва спільнот, де ключовими є стосунки з мешканцями», - А. Москаленко Романа Куць

Сьогодні, 28 липня, у приміщенні готелю «Дністер» (вул. Яна Матейка, 6) відбулось відкриття Першого Всеукраїнського З’їзду Муніципальних Варт, на якому  нагородили подяками працівників ЛКП «Муніципальна дружина», які виконували першочергові дії під час пожежі на проспекті Свободи, 31 з евакуації людей та допомогли вивести з приміщень осіб з інвалідністю. Також сьогодні у межах З’їзду обговорюватимуть законодавчі процеси в контексті децентралізації, розподіл повноважень між поліцією та муніципальною вартою, освіту для працівників муніципальних варт, а також обміняються досвідом з представниками муніципальної варти з-за кордону.


Перший Всеукраїнський З’їзд Муніципальних Варт у Львові є майданчиком для діалогу між органами місцевого самоврядування, регіональної виконавчої влади, центральними органами влади, експертами та громадськістю.

У програму заходу включені панельні дискусії із залученням міжнародних та вітчизняних спеціалістів у сфері охорони громадського порядку, законності, прав, свобод і законних інтересів громадян. Друга половина дня буде насичена презентаціями діяльності муніципальних варт у різних містах України.

«Більша частина світу живе в містах. Міста стають більшими, вони мають встигати за тенденціями розвитку. Люди голосують за міських голів, адже хочуть, щоб у їх місті надавалась належна якість послуг.

Процес, який розпочався щодо створення варт, насправді має одну дуже важливу місію і мету: його завдання – забезпечення належної якості послуг для мешканців, робота безпосередньо з ними щодо надання інформації. Це не є класичні функції безпеки, адже це велика функція роботи з людьми.

Процес будівництва Муніципальних Варт – це процес будівництва спільнот, де ключовими є стосунки з мешканцями, адже вони мають почувати себе безпечно, а установи мають бути захищеними.

Муніципальна варта будує спільноту, до якої мешканці мають довіру. Наші колеги оперативно реагують на виклики мешканців, також охороняють муніципальні об’єкти, адже це власність жителів Львова. Сьогоднішній З’їзд дає розуміння, що процес створення муніципальних варт є надзвичайно важливим», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Проведення Першого Всеукраїнського З'їзду Муніципальних Варт ініціювало ЛКП «Муніципальна дружина» спільно із КУ «Інститут міста».

Детальна програма Всеукраїнського З'їзду Муніципальних Варт тут.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Квітня, 2018 Вівторок
23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин