«Протягом минулого року складено 301 протокол через випадки стихійної торгівлі та 26 протоколів щодо продажу алкоголю», - Андрій Зозуля, голова Галицької РА Ганна Пищула

Як повідомив голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, під час звіту про проведену роботу у 2017 році, минулого року було складено 301 протокол про адміністративне правопорушення через випадки стихійної торгівлі.


Головними осередками стихійної торгівлі у Галицькому районі є вулиці: вул. Шпитальна, вул. Б. Хмельницького, 1, вул. Саксаганського, пл. Соборна та пл. Кропивницького. Протягом року складено 301 протокол про адміністративне правопорушення. За результатами проведених рейдів на пр. Свободи, перед Львівським національним академічним театром опери та балету вилучено 12 дитячих електромобілів, 3 міні-футболи, 1 дартс та інші ігрові засоби, які використовувались без дозвільних документів.

«Спільно з представниками Галицького відділу поліції проведено 40 рейдів на предмет продажу алкоголю з порушенням чинних нормативно-правових актів. У ході обстежень складено 26 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 156 КУпАП.

Створено робочу групу для опрацювання переліку платників, які мають діючі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами та задекларували нульові або мінімальні зобов’язання з акцизного податку. На засіданнях робочої групи заслухано 98 суб’єктів підприємницької діяльності, на яких було надано рекомендації сплачувати більший акцизний податок», - доповів Андрій Зозуля.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин