«Раніше обробка звернення тривала 90-120 секунд, сьогодні – 80 секунд», - В. Бартошик Марія Демчина

За словами директора департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентини Бартошик, нове програмне забезпечення «Гарячої лінії міста» дозволило скоротити термін опрацювання звернення від мешканця. Раніше цей процес тривав від 90 до 120 секунд, натомість сьогодні звернення опрацьовується впродовж 80 секунд.


«Час закриття звернення зменшився тому, що воно потрапляє безпосередньо до виконавця звернення в роботу. Це забезпечує отримання більшої кількості дзвінків, які може опрацювати кол-центр, і таким чином, збільшує можливість наших мешканців додзвонюватись на «Гарячу лінію міста», - наголосила директор департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик.

Зазначимо, що рівень доступності «Гарячої лінії міста» становить 75% – це та кількість людей, яка додзвонилась у перші 20 секунд після з’єднання. Загалом впродовж січня – липня 2017 року до кол-центру «Гаряча лінія міста» надійшло 108 424 дзвінка від мешканців. Зареєстровано за період січень – липень всього 42 605 звернень.

Додамо, що всі ЛКП Львова мають свої «Гарячі лінії», і це дозволяє  приймати звернення від мешканців по кожному району міста окремо та оперативно реагувати на кожне звернення.

Нагадаємо, «Гаряча лінія міста» – міська багатоканальна телефонна служба,  зателефонувавши на яку, мешканець міста може отримати потрібну консультацію і швидке реагування на свої скарги, проблеми чи зауваження цілодобово і без вихідних.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин