Розгляд ухвали про передачу управління відходами ЛОДА тимчасово перенесено поки робоча група формує остаточний проект ухвали Романа Куць

Як зазначив міський голова Андрій Садовий, після перерви в роботі сесії Львівської міської ради було сформовано робочу групу, яку очолив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, що повинна підготувати й подати на розгляд сесії остаточний варіант ухвали про передачу управління відходами ЛОДА.


«Ми сформували робочу групу, яку очолив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. У склад робочої групи увійшов: директор департаменту з питань поводження з відходами Іван Рудницький, в.о.директора юридичного департаменту Мирослав Гавриляк, депутат Роман Іванців, депутат Юрій Мельник. Ця робоча група зараз має напрацювати проект ухвали, враховуючи нові обставини і подати на розгляд сесії міської ради остаточний варіант, який ми маємо проголосувати», - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин