С. Бабак: «Якщо казати по термінах, беремо поки що сортувальну частину без спалювальної, – очікуємо проектну частину десь на жовтень місяць 2017 року» Андрій Яремко

Проектна частина щодо сміттєспалювального заводу може бути готова приблизно на жовтень 2017 року. Про це сьогодні під час доповіді на засіданні сесії Львівської міської ради сказав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.


«Ми з «Львівтеплоенерго» розробляли питання щодо мінімізації споживання газу для того, щоб утримувати тарифи. І попередньо прийняли таке рішення: прорахувати на ТЕЦ-2 спалювати сміття, а на «Кінескопі» – спалювати щити. І коли з’явилась французька компанія Еджіс, ми їм передали усю документацію для того, щоб вони вивчили її, узагальнили і надали свої висновки. І на підставі цих документів вони зробили висновок, що ділянка ТЕЦ-2 найкраще підходить, щоб збудувати там сміттєпереробний комплекс. Хочу звернути увагу, що це є тільки попереднє рішення. Вони продовжують працювати.

Комплекс ділиться технічно на три частини: це сортувальний комплекс, який ділиться на першу і другу чергу по 120 тис тонн на рік. А також компостування і спалювальна частина. ТЕО є. Проекти будуть замовлятися. Якщо казати по термінах, беремо поки що сортувальну частину без спалювальної, – очікуємо проектну частину десь на жовтень місяць 2017 року. По спалювальній частині треба думати.

Я вбачаю, що ділянка ТЕЦ-2 – це правильне рішення в нашій ситуації. З точки зору земельної ділянки і експертизи, то я не вбачаю ніяких заперечень. Ця ділянка проаналізована та відведена ще за радянських часів. Але звісно, якщо буде прийнято остаточне рішення, аналогічні необхідні дослідження там будуть проведені, але проектна частина на жовтень місяць вже може бути», - сказав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин