Сесія погодила поділ земельної ділянки на території села Сороки-Львівські для будівництва об’єктів ТЕЦ-2 Марія Демчина

Сьогодні під час сесії депутати погодили поділ земельної ділянки, яка перебуває у комунальній власності Львівської міської ради, площею 109,1297 га, розташованої на території с. Сороки-Львівські Пустомитівського району Львівської області. Це дозволить ЛМКП «Львівтеплоенерго» виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва об’єктів ТЕЦ-2. За ухвалу проголосували 35 депутатів.


«Це питання має швидше юридичний характер, ніж земельний. Ми пропонуємо погодити поділ  земельної ділянки і остаточно зареєструвати речове право на цю земельну ділянку за Львівською міською радою.  Це 109 га Львівської землі», - зазначила під час розгляду питання  директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Як зазначено у пояснювальній записці до проекту ухвали, у Львівську міську раду звернулися ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ПАТ «ДТЕК Західенерго» про надання дозволу на поділ земельної ділянки, площею 109,1297 га (кадастровий номер 4623686900:08:000:2985), розташованої за межами населеного пункту с. Сороки-Львівські Пустомитівського р-ну Львівської обл., яка є у постійному користуванні ЛМКП «Львівтеплоенерго» (форма власності комунальна), для будівництва об’єктів ТЕЦ-2 відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 10.04.2017 № 84688167.

Враховуючи те, що земельна ділянка знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, представлених документів ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ПАТ «ДТЕК Західенерго»,  сесія погодила поділ цієї земельної ділянки.

Код ділянки КВЦПЗ – 14.02 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Березня, 2018 Субота
16 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин