«Ще два тижні треба для дослідження ґрунтів», - мер Львова про ремонт вул. Замарстинівської

Ремонтна кампанія у Львові триває. Активні роботи ведуться на вул. Личаківській, щодо вул. Замарстинівської – ще триває дослідження ґрунтів, адже є ймовірність, що проводити роботи по інженерії та колекторах необхідно буде на значно більшій глибині, ніж передбачали проектанти.


«Ми планували на вул. Замарстинівській робити котлован на глибині 6 м. Коли розрили, то побачили, що ситуація не відповідає тій, яка показана проектантами. Так виглядає, що нам треба буде котлован робити на глибині 9-12 м. Це суттєво може вплинути на сам процес виконання робіт. Ще два тижні треба для дослідження ґрунтів, щоб ми зрозуміли, бо там колись були торфи, там непрості ґрунти. Робимо якісно, щоб це було вже на наступні 50-100 років», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Проектом було передбачено встановлення колектора на глибині 6 м. Коли розрили дорогу і почали готувати траншею, то виявили, що зверху є пісок, якесь будівельне сміття, а нижче йде торф і підводні плавуни. Це доволі небезпечна ситуацію, бо не можна на ці плавуни класти новий колектор. Передбачити такі речі досить важко, коли немає історії доріг. Ця дорога останні 70 років, а може й більше, не ремонтувалася. Тому зараз, по факту, коригуємо проект. Ми замовили додаткові геологічні дослідження до глибини 12 м. Вони передані проектанту, який внесе корективи у проект. Як тільки ці зміни будуть погоджені, будемо рухатися далі. Адже вул. Замарстинівська - це теж стратегічна для міста вулиця. Там також великий пасажиропотік транспорту, тому максимально швидко потрібно вводити її в роботу.

Під час ремонту вул. Замарстинівської запланована заміна усіх інженерних мереж, заміна трамвайної колії, перекладання бруківки. Єдине, що прокладання колектора буде на глибині більшій, ніж на вул. Личаківській», - розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, реконструкція вул. Замарстинівської передбачена від вул. Гайдамацької до вул. Торф'яної. Кошторисна вартість об’єкта – 94 150,153 тис. грн. Передбачено видатків на 2018 рік – 30 000 тис. грн. Проект виготовлений у 2015 р інститутом ДПІ «Містопроект» на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури і у 2017 р переданий для його реалізації ЛКП «Львівавтодор».

16 лютого 2018 року ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті. Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ціна договору – 84 476 020,00 грн. Тривалість будівництва згідно з проектом становить 22 місяці.

Проектом передбачено:

- реконструкція вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км;

- перекладка каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській в межах реконструкції вулиці, заміну ділянок колекторів з бокових вулиць, заміна усіх  випусків з житлових будинків та випусків з дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів з влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів 200-2000 мм;

- заміна чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміна ділянок водопроводів з бокових вулиць, влаштування пожежних гідрантів та запірної арматури, влаштування колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць;

- влаштування дренажу дорожнього полотна;

- влаштування зовнішнього освітлення;

- захист мереж електропостачання , систем зв'язку;

-заміна газопроводів середнього і низького тисків;

- влаштування контактної мережі трамваю.

відео Андрій Андрух 

Найпопулярніші новини сьогодні

14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П'ятниця
більше новин