«Щоб зараз вивезти Сихів, Шевченківський і Франківський райони, треба десь облаштувати тимчасово перевантажувальну станцію», - А. Садовий Христина Процак

Місто пропонує тимчасово облаштувати перевантажувальну станцію за межами Львова, аби туди вивезти сміття зі Сихова, Шевченківського та Франківського районів. Таку інформацію передано в ЛОДА. Як зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, зараз таку територію шукають. 


«На початку червня 2016 року мало бути прийнято рішення комісії по надзвичайних ситуаціях на державному рівні, щоб чітко визначити орієнтовно об’єм сміття, який можуть приймати полігони інших міст. Але цього не було зроблено. Перший такий папір ми отримали минулого тижня. Ми рік часу жили в умовах, куди хочеш, туди вози. І як тільки перевізники домовляються з тим чи іншим полігоном, інформація стає публічною, через три дні там працівники правоохоронних органів, вилучення документів і чітка розмова з власником полігону, що якщо будеш приймати, будеш мати проблеми. Люди просто відмовляються.

Ми обдивились усі території, які можливі. Поки нема можливості  робити перевантажувальну станцію у Львові. Я дав цю думку керівництву обласної адміністрації, бо щоб зараз вивезти Сихів, Шевченківський і Франківський райони, перевізник має можливості, щоб десь облаштувати тимчасово перевантажувальну станцію, поки будуть відкриватись полігони, щоб можна було звідти вивозити, щоб забрати з-під будинків. Зараз таку територію шукають, як вони мені сказали», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий. 

відео Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин