«Статут міста – це прекрасний документ, який має розширені повноваження участі громади в управлінні містом», - Г.Пайонкевич Романа Куць

Сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради затвердили Статут територіальної громади міста Львова. Як зазначила директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, цей документ розширює повноваження громади Львова в управлінні містом.


«Статут міста Львова не є регуляторним актом. Ми оголошували конкурс, у нас були передбачені кошти у міському бюджеті на додаткову правову експертизу Статуту. У цьому конкурсі перемогли дві установи: Інститут держави і права імені В. М. Корецького НАН України та ГО «Transparency International». До самого тексту Статуту немає жодних юридичних застережень. Я вважаю, що Статут міста – це прекрасний документ, який має розширені повноваження участі громади в управлінні містом. Ми сподіваємося, що нам управління юстиції його якнайшвидше зареєструє і ми матимемо такий новий документ», - зазначила директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Детальніше про затвердження Статуту міста тут.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин