«Студенти задоволені роботою соціальних маршрутів: все працює чітко, жодних «проколів» немає» - студентський мер Ганна Пищула

З 4 вересня відновили роботу соціальні маршрути для студентів, які проживають в мікрорайоні по вул. Пасічна. За словами студентського мера Руслана Сагановського, за чотири дні роботи маршруток не виникало жодних «проколів»: маршрутки приїжджають завчасно, студенти проінформовані про графік руху і вчасно приходять на зупинки і заповнюють автобуси.


«Студенти дуже задоволені. Все працює чітко і злагоджено. За чотири дні роботи не було жодних затримок чи якихось інших проблем з виїздами. Маршрутки приїжджають швидше години відправлення. Студенти поінформовані про години відправлення і теж завчасно приходять на зупинки. Усі автобуси заповнені», - розповів Руслан Сагановський, радник міського голови, студентський мер 2016-2017 р.

Як повідомив директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула, згідно наказу управління транспорту ЛМР, на маршрутах працює 4 автобуси, по 2 автобуси на рейс. Автобуси курсують від гуртожитків ЛНУ ім. І. Франка із двох зупинок: від гуртожитків № 2 і 3 на вул. Медової Печери та із вул. Пасічної від будинку № 59 (біля відділення Ощадбанку) за наступним графіком: о 07.40 год., 07.55 год та о 09.15 год.

Автобусом можуть скористатися лише студенти за наявності студентського квитка. Вартість проїзду 2 грн. Автобуси їдуть у центр міста до пл. Соборної без зупинок.

Нагадаємо, у зв'язку з закриттям вул. Личаківської на ремонт та призупиненням руху трамвайних маршрутів № 2 та № 10 по вул. Личаківська, місто виділило для студентів додаткові автобуси, які розпочали курсувати з 27 березня.

На час літніх канікул автобуси не курсували. Відновили свою роботу соціальні маршрути для студентів з понеділка, 4 вересня. На прохання студентства графік руху автобусів був зміщений на 10 хв. у порівнянні з минулими годинами відправлення.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин