Торік місто придбало 9 квартир для дітей-сиріт, цього року є кошти на 3 квартири Христина Процак

Торік місто придбало 9 квартир для дітей-сиріт, цього року є кошти на 3 квартири. Протягом попередніх 2 років було закуплено 28 квартир для учасників АТО. Про це розповів Сергій Сало, начальник управління житлового господарства ЛМР.


«Щодо квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Всього на квартирному обліку у Львівській міській раді є більше 27 тис сімей. За останні роки кількість нових заявок, які подаються громадянами на поліпшення житлових умов, постійно зростає.

Щодо забезпечення житлом воїнів АТО і дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. По сиротах загальна потреба становить 197 квартир. Торік було придбано 9 квартир цій категорії мешканців. Цього року маємо кошти на придбання 3 квартир. Протягом 2015-16 років було забезпечено 28 квартир воїнам АТО, у 2017 році передбачається 53 квартири, це мова про будинок на вул Під Голоском», - розповів Сергій Сало, начальник управління житлового господарства ЛМР, сьогодні під час апаратної наради в мерії.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин