«Це є комунальне підприємство громади міста Львова, яке створене давно», - А. Садовий про проект ухвали щодо ЛКП «Крокус-послуги» Христина Процак

Сьогодні на сесії Львівської міської ради мають розглянути питання «Про реалізацію намірів кредитного фінансування щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь». Міський голова Львова на брифінгу журналістам прокоментував, що місто пропонує, аби співпраця з Європейським банком щодо питання ТПВ була налагоджена через комунальне підприємство, яке вже є створене, але багато років не працює. Відтак, штат підприємства буде оновлено, відповідно до нових завдань.


«Це є комунальне підприємство громади міста Львова, яке створене давно. Багато років воно не працювало. Є така позиція, щоб це підприємство було одним з партнерів Європейського банку, бо воно відповідає усім стандартам. Скільки воно буде мати коштів, які воно буде підписувати угоди – це все буде вирішуватись у стінах сесійної зали. На сьогодні мова йде про чисту структуру, яка не має боргів і зобов’язань. Можливо, будемо коригувати саму назву, щоб перейти на новий етап.

Це була комунальна установа, яка дуже багато років не працює. Її можна закрити, потратити кошти на реєстрацію, створювати нову і знов тратити кошти. Для чого, якщо можна існуючу просто перепрофілювати, відповідно до чинного законодавства. Ми зекономимо бюджетні кошти. Це наразі гола структура, без керівника, без нічого. Так само, як ми з нуля створюємо будь-яке комунальне підприємство, потім призначається керівник, формується штат, ставляться відповідні завдання.

У нас нема вільних підприємств, які б до цього надавались. ми підійшли виключно з економічної точки зору, бо створювати нове – це витрачати кошти. На сьогоднішній день на це підприємство не виділяється жодної гривні. Якщо будемо планувати – це рішення будуть приймати депутати на сесії. Мова йде про формування статутного фонду, який може наповнюватись протягом наступних 20 років. Мова йде про підприємство, яке би мало бути партнером Європейського банку по реконструкції і по поводженню з ТПВ. така вимога банку – щоб була чиста структура. Є попередня домовленість з ЄБРР, що вони готові виділяти кошти місту негайно, була б лише готовність міста і депутатів це прийняти», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин