«Це можливість для людей з цілого світу побачити Україну, побачити Львів», - А. Садовий про авіарейси компанії Ryanair Христина Процак

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував інформацію щодо компанії Ryanair, яка мала відкрити зі Львова 7 авіарейсів. 


«Я вірю, що здоровий глузд вернеться до керманичів нашої держави, бо аеропорт «Бориспіль» - це не приватна фірма, а державне підприємство. Є Президент держави, є голова Уряду держави Україна, думаю, що вони сьогодні мали би прийняти дуже важливі рішення. Ryanair присутній у всіх цивілізованих аеропортах всіх країн світу. Ми віримо, що цей великий проект відкриття буде реалізований. Це можливість для людей з цілого світу побачити Україну, побачити Львів. Львина доля рейсів припадає на Львів, якщо елементарно порахувати, то це до 2 млрд грн мав би отримати малий та середній бізнес міста Львова від тих гостей, які мали би приїжджати до Львова. Це можливість для молодих людей за достатньо не високу ціну побачити світ. Останні опитування показують, що більшість населення України ніде не була в світі – більше 50%, тому вбивати таку можливість – злочинно. Президент і Прем’єр мають усі можливості, щоб ця угода була негайно підписана і Ryanair відновив продаж квитків. Я очікую на це сьогодні-завтра. Якщо вони цього не зроблять, то реакція громади буде дуже не простою. Думаю, що це політична не готовність йти на максимальну відкритість та прозорість. Бо компанія Ryanair – це відома світова компанія, яка працює дуже відкрито. Ці преференції, які вони отримали у Львові, їх елементарно може надати Київ. Вони планують мати в Київ 4 напрямки, на Львів – 7. Я не розумію причин, мені здається, що це або не бажання в принципі їх впустити в Україну, що є абсурдом, я не думаю, що це бажання насолити Львову. Найбільший профіт має отримати Львів, найбільше гостей має до Львова прилетіти, а це сотні-сотні нових робочих місць
Минулого тижня у нас пішов новий виток епопеї по індустріальному парку. Я зараз готую звернення до керівництва держави, щоб вони проводили більш якісну і просвітницьку роботу серед працівників правоохоронних органів щодо залучення інвестицій. Бо у нас працівники силового блоку вбивають будь-яку можливість залучення інвестицій в Україні. А Ryanair, власне, дає таку можливість, дає такий шанс. Люди, які приїжджають сюди, які закохуються в Україну, у Львів, у них виникає бажання інвестувати кошти, приїжджати сюди ще раз. Це можливість дуже швидко дати дохід великій кількості людей.
Якщо в рамках сьогодні-завтра «Бориспіль» підпише всі необхідні документи, думаю, компанія вернеться в Україну. Але це залежить від двох осіб – від Президента і Прем’єра – якщо буде їхня політична воля, Ryanair буде літати. Це ж державне підприємство аеропорт «Бориспіль».
До таких речей не можна допускати, бо ми вже зазнали дуже великих іміджевих втрат. Почитайте міжнародні медіа, які вони дають коментарі щодо цієї трансакції – знов на першому місці є слова «Україна» і «корупція». Сумно.
Ryanair чітко висловив свою позицію, що вони не мають жодних претензій до Львова, вони мають певний жаль, що Львів знову стає заручником цієї великої інтриги, яка є в Україні. Думаю, українці переможуть», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, 15 березня 2017 року у Львові провідна європейська авіакомпанія Ryanair повідомила про свої перші рейси з України, яка стала 34-ою країною для компанії. Мова йшла про 7 нових маршрутів зі Львова до Берліна, Будапешта, Ейндховена, Кракова, Лондона, Мюнхена Меммінгена і Вроцлава (з жовтня) і 4 нових маршрути з Києва в Ейндховен, Лондон, Манчестер і Стокгольм. Очікувалось, що пасажирський рух на рейсах компанії в аеропортах Києва і Львова мав скласти 510 000 пасажирів.
Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин