«Це унікальна пропозиція, коли озвучують, що знають як зробити і зроблять, то чому ви раніше цього, друзі, не робили?», - А. Садовий Марія Демчина

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував подальші дії міста щодо ситуації, яка склалася з вивозом відходів. Це питання буде розглянуто на найближчій сесії міської ради, і за словами мера, місто має прийняти ультиматум, зважаючи на велику загрозу життю і здоров’ю людей. Як зазначив міський голова, державна влада має дуже багато важелів примусу, але якщо пропонують, що знають як робити і зроблять, то це унікальна пропозиція, хоча виникає питання, чому впродовж року цього не зробили, адже місто постійно говорило про критичну ситуацію і просило про допомогу.


 «Якщо вас беруть в облогу, якщо вам закривають всі можливості вивозити сміття – то держава має дуже велику можливість примусу. Як ми маємо з тим справитися? Ми маємо виходити в атаку проти власної держави? Такого ще в нас не було. Це ж пропозиція не від іноземного уряду – це пропозиція від нашої держави, від нашого уряду. Це унікальна пропозиція, коли озвучують, що знають як зробити і зроблять, то чому ви раніше цього, друзі, не робили? Чому ви рік часу над нами знущаєтеся? Коли закрили полігон, то що не знали, що в нас є проблема кожного дня вивозити відходи? Всі стояли з боку і всі спостерігали. Всі дивилися, як ми будемо доведені до крайності», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин