«Це унікальний день в історії міста, коли на вул Винниченка пишуть ухвали, приносять їх сюди, спонукають нас голосувати», - А. Садовий Христина Процак

Міський голова Львова прокоментував ухвалу, яку сьогодні на сесії проголосували депутати. Мова йде про ухвалу щодо управління вивезенням ТПВ. Як зазначив мер, ухвалу проголосували з трьома правками.


«Ми прийняли рішення – зобов’язати обласну державну адміністрацію виконувати свої функції, які вона повинна виконувати відповідно до чинного законодавства. Я не знаю, як буде ця ухвала виконуватись у кінцевому випадку, бо по телефону деякі депутати отримували кожні 5 хв інші вказівки, що робити з цією ухвалою. Це унікальний день в історії міста, коли на вул Винниченка пишуть ухвали, приносять їх сюди, спонукають нас голосувати. Це децентралізація, певно, нового взірця. Ми прийняли ухвалу. Ви ставите нам ультиматум, ви хочете 300 млн грн – окей. Якщо рідна держава вимагає в міста 300 млн грн, бо по іншому буде біда і ми будемо в епідеміях, ми дамо вам ці кошти. Вивозьте, працюйте, а ми вас будемо контролювати.

Зараз юристи ухвалу доопрацюють, бо були внесені правки. На комісії ТЕБ і НС була озвучена ідея, не знаю, де вона взялась, щоб зробити полігон на території міста Львова. Це повний абсурд, це заборонено чинними законодавством. Також ми конкретизували роботу по аудиторській компанії, що вона повинна працювати по матеріалах з 1 червня 2016 року. Ми чітко деталізували, що кожна тонна має зважуватись і має обліковуватись. Сьогодні набагато простіше буде нам з вами, бо держава почне виконувати свої функції, які вона не виконувала рік часу, а створювала нам проблеми.

Правки нормальні: я проти полігону – правка приймається; я за те, щоб був аудиторський висновок з 1 червня; третя правка, що кожна тонна має мати чіткий облік – я також за це.

Ми є орган місцевого самоврядування. Ми не підрозділ чи відділ якоїсь адміністрації. Коли в міста є біда, коли ми в наслідок підпалу втратили можливість вивозити сміття на полігон, нам вставляють палки в колеса, і лише через рік приймається комісія ТЕБ і НС, - це держава? Це держава як інструмент приниження і подавлення людей. За 26 років незалежності ми отримуємо такий підхід до себе.

В ЛОДА нашу сесію моніторять он-лайн і коригують, дзвонять як хто має голосувати. Дякую депутатам, що вони втримались і не піддались під ті тиски, які на нас чиняться. Зранку їх усіх запросили на профілактику, як вони мають голосувати, тільки «Самопоміч» не запрошували. Всі інші там були. Їм дали текст ухвали, який вони мають проголосувати. Дай Бог, щоб розум вернувся до людей, які затіяли цю аферу, а львів’яни жили в спокої і комфорті», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу журналістам.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради депутати розглянули та прийняли ухвалу “Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019” з зауваженнями. За проголосувало 55 депутатів із трьома правками.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин