«Цього року у Франківському районі найактивнішими стали мешканців вул. Сокільницької», - голова Франківської РА Ганна Пищула

На території Франківського району Львова проводяться ремонтні роботи доріг, тротуарів, облаштування громадських просторів, внутрішніх двориків. До ремонту дорожнього покриття та облаштування пішохідних доріжок долучаються активні мешканці.


«Дуже тішить, що до наших робіт часто долучаються мешканці і підприємці. Тому, перед тим, як приступити до робіт, ми проводити кілька разів зустрічі з громадою, щоб почути їхню думку і зробити так, щоб було зручно їм, адже вони там живуть. З їхніх пропозицій ми розширюємо проїзну частину дороги чи територію парковки. І такі роботи однозначно ми проводимо за кошт мешканців», - розповів Тарас Гнида, голова Франківської РА.

За його словами, найактивнішими цього року виявилися мешканці вул. Сокільницької. Вони закупили майже 1 км плитки - це 1000 м2 плитки для облаштування дороги. Франківська адміністрація за бюджетні кошти забезпечила виконання робіт і технагляд.

«Ремонт цієї дороги не був передбачений у наших планах на 2017 рік, але мешканці були настільки активними, що ми не могли їм відмовити», - додав Тарас Гнида.

«Тут велика подяка керівникам шкіл і дошкільних навчальних закладів – вони проводять колосальну роботу з мешканцями, найбільше спілкуються з ними, особливо з тими, хто прагне розвивати і покращувати стан своїх вулиць. Це мешканці вул. Наукової, вул. Симоненка, вул. Кульпарківська, вул. Пулюя. Саме від них ми черпаємо інформацію, що першочергово потрібно робити», - розповів Андрій Шевців, депутат ЛМР.

Як повідомив Андрій Шевців, коли пропрацьовували робити на алеї Дзиндри на вул. Пулюя, то кожен крок узгоджували з мешканцями прилеглих будинків: де і які вуличні меблі ставити, де ліхтарі, які смітники…

«Ця алея вже на завершенні. Залишається ще поставити столи з шахами, які будуть закріплені і змонтовані. Також у 2018 році хочемо долучити бізнес до встановлення тут скульптур», - додав Андрій Шевців.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин