У 2017 році на території Галицького району функціонував 261 літній майданчик Ганна Пищула

Як повідомив голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, під час звіту про проведену роботу у 2017 році, на території Галицького району торік функціонував 261 літній майданчик.


«Літні майданчики біля закладів ресторанного господарства функціонують в межах сезонного періоду – з 1 квітня до 1 листопада, відповідно до виданих паспортів та погоджених проектів. Так, на території району функціонував 261 відкритий літній майданчик, відповідно до діючих паспортів. Зафіксовано 19 самовільно встановлених, з яких: 14 – демонтовано примусово, 5 – добровільно.

Також, проводилися обстеження відкритих літніх майданчиків на відповідність погодженому проекту. У випадку виявлення порушень, інформація скеровується в управління комунальної власності для нарахування штрафних санкцій в десятикратному розмірі. Таку інформацію подано стосовно 15 літніх майданчиків, та нараховано штраф у розмірі 862,0 тис. грн., що є значним поповненням місцевого бюджету. Скасовані 4 паспорти на літні майданчики», - розповів Андрій Зозуля.

Також на території Галицького району встановлені 153 тимчасові споруди, які включені в Комплексну схему, затверджену Львівською міською радою. Демонтовано 4 тимчасові споруди, у зв’язку з відсутністю дозвільних документів.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин