У будинку на вул. Личаківській, 97 тривають ремонтні роботи із виведення будинку з аварійного стану Ганна Пищула

Аварійні будинки житлового фонду міста ремонтують. Минулого року розпочалися роботи із виведення з аварійного стану будинку на вул. Личаківській, 97. Замовником робіт є департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Виконує роботи підрядна організація ТзОВ «КРОНА-МАХ».


«Минулого року розпочалися роботи в будинку на вул. Личаківській, 97. Цей будинок був визнаний аварійним ще у 2001 році. Відповідно департаментом житлового господарства та інфраструктури було замовлено виготовлення кошторису на виведення будинку з аварійного стану. Кошторисна вартість ремонту будинку становить 2 млн. 350 тис грн», - розповів Сергій Сало, начальник управління житлового господарства ЛМР.

За його словами, у 2016 році підрядна організація ТзОВ «КРОНА-МАХ» виконала роботи з ремонту покрівлі, підсилення фундаментів та кріплення стін металевими рамами та поясами. Вартість проведених робіт 780 тис. грн.

У 2017 році виконано роботи із заміни каналізаційної мережі, ремонту сходової клітки та перекладки торцевої стіни будинку та її утеплення. Вартість робіт 488 тис. грн. Додатково у 2017 році ухвалою сесії було виділено ще 410 тис. грн. на продовження робіт.

На момент робіт жителі однієї квартири були відселені, одна частина мешканців живе в інших помешканнях, а решта залишились у своїх домівках. Мешканці долучаються до заміни дверей та вікон у власних квартирах, щоб надати більш естетичного вигляду самому будинку.

Як повідомив Віталій Андрійов, представник підрядної організації ТзОВ «КРОНА-МАХ», на сьогодні ми вже виконали підсилення фундаментів, заміну даху та укріплення стін. Зараз триває ремонт фасаду, заміна дверей, ремонт сходової клітки.

«Найскладнішим було підсилення фундаментів, адже будинок стоїть на пісковій основі, що призводило до вимивання ґрунтів та, зокрема, до тріщин в несучих стінах фасаду. Зараз ці роботи на завершенні. За умов фінансування до кінця року всі ремонтні роботи у цьому будинку будуть виконані», - наголосив Віталій Андрійов.

«У Личаківському районі є 10 аварійних будинків. Це будинки, які знаходяться в історичному ареалі, у старій частині міста. З цих 10 будинків у 5-тьох будинках тривають ремонтні роботи із виведення їх з аварійного стану. Зокрема в роботі будинок на вул. Вузькій. Цього року плануємо закінчити роботи. Тривають роботи у будинку на вул. Костя Левицького, 96. Також на закінчені частина будинку на вул. Механічній, 3. У найближчий час плануємо розпочати роботи у будинку на вул. Личаківській, 60», - додав Іван Лозинський, голова Личаківської РА.

Нагадаємо, у місті Львові є 22 аварійні будинки. За умов фінансування, до 2020 року заплановано вивести з аварійного стану усі житлові будинки.

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
24 Квітня, 2018 Вівторок
більше новин