У Галицькому районі понижено більше 80% усіх пішохідних переходів Ганна Пищула

Як повідомили у Галицькій РА, на території району є близько 226 пішохідних переходів. Станом на сьогодні більше 80% пішохідних переходів понижені.


«Більше 80% пішохідних переходів, які є у нашому районі, ми понизили. Зокрема, це пішохідні переходи в центральні частині міста, на найбільших дорогах нашого району. Ще близько 40 потребують пониження – це дрібні переходи. Плануємо виконати ці роботи під час ремонту вулиць, де вони встановлені», - повідомили у Галицькій РА.

Нагадаємо, з 1 серпня 2014 року, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив основні вимоги та ескізи типового вигляду понижень на пішохідних переходах у м. Львові, з метою забезпечення комплексного та якісного впровадження елементів доступності на пішохідних переходах для осіб з інвалідністю і маломобільних груп населення.

Рішення виконавчого комітету визначило основні вимоги до облаштування понижень тротуарів на пішохідних переходах та ескізи типового вигляду понижень на пішохідних переходах, в умовах різної ширини тротуару.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин