У ЛМКП «Львівводоканал» та ЛКП «Львівтеплоенерго» реалізують масштабні проекти: будівництво станції переробки мулу та модернізацію котельні «Кінескоп» Романа Куць

Сьогодні, 20 липня, під час пленарного засідання сесії ЛМР міський голова Львова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради та розповів про втілення масштабних проектів на базі ЛМКП «Львівводоканал» та ЛКП «Львівтеплоенерго». Ці проекти полягають у будівництві першої в Україні станції переробки мулу та модернізації котельні «Кінескоп», де у процесі втілення проекту перейдуть до використання альтернативного палива. 


«На сьогодні важливим проектом є будівництво станції переробки мулу. Це проект, який реалізовує наше ЛМКП «Львівводоканал» і нічого подібного в Україні не було. Мул, який у нас виникає після очистки стоків, буде використовуватися як енергія біогазу.

Також великий проект ми реалізуємо у ЛКП «Львівтеплоенерго»: проведемо повну модернізацію котельні «Кінескоп», де буде добудовано нові котли, де ми переходитимемо до альтернативного палива – газу. Ми отримали 20 млн. євро від Європейського банку та 10 млн. євро грантових коштів. По грантових коштах ніяке місто не може з нами зрівнятися і тут відповідь проста – це довіра до міста Львова», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
24 Квітня, 2018 Вівторок
більше новин