У Львові 10 вересня відбудеться «Знесіння Фест» Романа Куць

Упродовж 10 вересня на території FESTrepublic усі охочі зможуть відкрити для себе мікрорайон Знесіння, пізнати його історію та долучитися до дискусії про можливості його розвитку на «Знесіння Фесті».


Як зазначають організатори, програма фестивалю сформована таким чином, що кожен зможе знайти для себе щось цікаве. Зокрема, передбачена освітньо-історична частина, яка власне і розпочне фестиваль цікавою лекцією від проекту «Локальна Історія». Усі відвідувачі зможуть дізнатися як саме виник парк «Знесіння» та чому він такий цінний для Львова.

З 14.00 діятиме літературна сцена, що присвячена цьогорічному патрону фестивалю Олегу Лишезі. Своїми спогадами про поета та його творчість поділяться такі відомі постаті, як М.Кіяновська, К. Міхаліцина, близький друг В.Морозов та Д.Ткач. Модеруватиме літературну сцену Данило Ільницький.

Організатори підготували розваги і для наймолодших львів'ян. Дитяча зона передбачає безліч майстер-класів, наукове шоу, аніматорів та запуск ракет з Жаком Жаб’є.

Звичайно, що такий фестиваль не обійдеться без хорошої музики. Саме тому, організатори підготували подарунок для Львова та запросили Віктора Морозова. Окрім цього на музичній сцені фестивалю «Знесіння Фест» виступатимуть Соломія Чубай, гурти «Anima», «Три кроки в ніч» та «The Glass».

Після запальних танців та співів усіх відвідувачів запрошують переглянути якісне кіно від Wiz-Art. Також організатори пропонують екскурсії, які проводитимуться в межах програми Знесіння Фест.

Контактні особи:

Анастасія Пастущак - anastasiia.pastushchak@gmail.com, +380632158440

Марта Полюга - martapolyuha95@gmail.com, +380687189818

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин