У Львові активно проводять роботи з благоустрою територій та облаштування громадських просторів Романа Куць

Сьогодні на пленарному засіданні міський голова Львова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради, під час чого підкреслив хорошу динаміку міста у сфері велоінфраструктури, облаштування громадських просторів та благоустрою. 


«Ми взяли собі за мету до 2020 року збудувати 226 км окремих велодоріжок і зараз динаміка не погана. Робота проводиться дуже велика і мені приємно, що гості нашого міста можуть брати собі в оренду велосипеди і користуватись ними.

Стосовно благоустрою, то як ви знаєте, ми втілюємо у реальність проекти громадських просторів. У минулому році було зроблено 13 об’єктів: облаштовано сквери, дитячі майданчики, паркувальні майданчики, зроблено роботи з благоустрою територій.

Ви, мабуть, всі захоплюєтеся площею Митною, адже там тепер прекрасний фонтан і там пророблена фантастична робота. Також прекрасно виглядає Вірменський дворик, Простір Синагог і дуже багато інших проектів, які ми втілили з GIZ.

Найбільшим нашим досягненням є початок роботи Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. На сьогоднішній день Інспекція вже окупила всі кошти, які ми витратили на ї створення і мені приємно, що є чітка організованість, є дисципліна. До речі, дуже багато людей приїжджають до нас, переймають досвід.

У Львові створено дуже гарний новий парк духовної культури ім. Св. Папи Римського Івана Павла ІІ. Також, запрошую всіх долучатися до акцій, де кожен може придбати лавочку для міста, яка буде мати іменну табличку», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин