«У Львові дуже якісно та активно працює ІТ-спільнота. Завдання міста – побудувати якісну екосистему», - А. Москаленко Максим Бадік

В рамках фестивалю Alfa Jazz Fest 2017 у дворику Ратуші триває конференція IT Jazz. Подія відбувається у дворику львівської Ратуші, де зібралися підприємці львівської ІТ-індустрії, відомі спікери з-за кордону та представники влади, які спільно обговорюватимуть розвиток ІТ-індустрії у Львові. Під час третьої дискусії «Креативне Місто: динаміка, інновація, дії» спікери обговорювали можливості розвитку міста у нових напрямках та залучення мешканців.


«У Львові дуже якісно та активно працює ІТ-спільнота. Спільнота, яка знайшла спільні цінності, цілі і розуміє, до чого вона йде. Завдання – побудувати якісну екосистему. Завтра після обіду буде виїзд на презентацію проекту ІТ-парку. Завдання міста – щоб таких острівців з’явилося у Львові п’ять, сім, десять чи більше. Щоб вони ставали магнітами, куди якісні, креативні люди можуть приходити.

Ми колись вчили на економіці, що є 5% підприємливих людей. Важливо, щоб ці 5% людей мали змогу себе реалізувати і розбудовувати місто. Бачимо, що одним з наступних проектів буде «Трамвайне депо». Є проект «Festrepublic», «Фабрика повидла», є проект ще іншого ІТ-парку. Кожен з них розвивається своїм шляхом. Але завдання кожного з них – дати можливість людям створювати.

Коли ми торік впроваджували «Громадський бюджет», ми робили ставку на тому, щоб об’єднувати якісні активні громади. У деяких проектах – це було сильніше, ніж вибори у деяких мажоритарних округах. Це величезний ресурс, з яким треба працювати. Питання – чим його заповнити, як цих якісних людей об’єднати. Тому це питання до спільної праці», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Всі міста будуть креативними. Але хто впровадить execution і буде попереду – той згребе найбільшу додану вартість. Я почав копати глибше – у який спосіб нам розбудовувати креатив у місті? Ми побачили, що без соціального капіталу це робити важко. Адже це – здатність об’єднуватися великої кількості незнайомих людей з різних країн з різними культурами заради однієї мети. Підставою побудови цього соціального капіталу є довіра. Розбудова довіри є настільки важливою, щоб ми прийшли до миттєвої реалізації ідей на наступний день знайомства один з одним», - розповів директор Trottola, співзасновник Львівської бізнес-школи LvBS Ярослав Рущишин.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин