У Львові ОПОРА запускає онлайн інструмент для контролю за депутатами міської ради Христина Процак

Команда Rada4you.org Громадянської мережі ОПОРА розробила локальну версію сайту, який автоматично аналізує відкриті дані за результатами голосувань міських рад. На публічній презентації, що відбудеться 26 липня об 11:00 год. у антикафе “COMMUNA”, буде представлено можливості і функціонал сервісу, що працюватиме у вільному доступі. 


Після старту роботи сервісу кожен мешканець міста зможе зі свого смартфону чи комп’ютера ознайомитись, як депутати відвідують засідання, як голосують за ті чи інші питання порядку денного, в тому числі в розрізі фракцій. 

Локальні сервіси про міськради розроблені за аналогією Rada4you.org, що опрацьовує голосування депутатів Верховної Ради. Важливо також додати, що усі вони створені за принципом відкритого коду, тож будь-яке місто зможе вільно використати розробки Громадянської мережі ОПОРА для себе і запустити схожий ресурс. Наразі ОПОРА охопила п’ять обласних центрів - Львів, Вінницю, Луцьк, Миколаїв і Харків.

21.07.2017 року було підписано меморандум про співпрацю між Львівською міською радою та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА». Відповідно до меморандуму управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради публікуватиме результати голосування пленарних засідань Львівської міської ради у форматі відкритих даних.

Довідка

Онлайн-сервіс «Rada4you: вони голосують для тебе» підтримується в рамках кампанії «IT tools help to monitor elected officials/ІТ-інструменти допомагають моніторити народних обранців»  Громадянською мережею ОПОРА  у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.

Контакти: офіс Громадянської мережі ОПОРА у Львові – 254 61 63, lviv@opora.org.ua.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин