У Львові провели комплекс робіт з облаштування громадських просторів, спортивних майданчиків, дворів, озеленення вулиць Романа Куць

ЛКП «Інститут просторового розвитку» за сприяння Львівської міської ради провело масштабний комплекс робіт з облаштування громадських просторів, спортивних майданчиків, дворів біля будинків, озеленення, ремонту дорожнього покриття вулиць.


Здійснили ремонт покриття, замощення тротуарів бруківкою на вулицях: вул. Садова, вул. Цетнерівка, вул. Сихівська, вул. Бандери (готовий ескізний проект), транспортне міні-кільце на П.Мирного, вул. Хуторівка (заїзд до приватного сектору), вул. Рудковича, вул. Скидана, вул. Слюсарна – Озерна – Ботанічна, вул. Суботівська (проектована).

Зокрема, на вул. Садовій було здійснено великий обсяг робіт:

- проектування вулиці від фасаду до фасаду та зверху вниз (спочатку план вулиці, потім план комунікації)

- влаштування місць для паркування зі сторони вулиці з метою уникнення паркування біля входів в будинки (залишена лише можливість проїзду);

- влаштування неперервних тротуарів та велодоріжок через заїзди у двори;

- окреме освітлення тротуарів та велодоріжок;

- влаштування підвищеного перехрестя для підвищення безпеки руху;

- влаштування лівоповоротної велосмуги для повороту на вул. Кульпарківську з велосипедним шлюзом;

- наявність розділу благоустрій у проекті (лавки, велостійки, озеленення);

- громадські слухання з обговорення проекту реконструкції.

Окрім цього, у Львові облаштували нові громадські простори: спільний простір на вул. Володимира Великого, 27-33; пішохідний бульвар Довженка; парк в Пасіках-Зубрицьких; сквер Сірка; спільний простір на вул. Шевченка, 358; Рясна алея, простір на вул. Головатого, 7а; пішохідна алея Зубрівська-Морозна (продовження). Також, встановили спортивні майданчики на подвір’ї школи № 57, подвір’ї Школи східних мов, на вул. Вовчка, баскетбольний майданчик у сквері «На валах», майданчик для гри в петанк у сквері «На валах».

Здійснено облаштування дворів на вул. Виговського, 1-7; вул. Турецькій, 4; вул. Стрийській, 36-42; вул. Горбачевського, 15; вул. Кульпарківській, 133-135; вул. Горбачевського, 1-3, а також озеленення пішохідного бульвару на вул. Морозній, площі Яворського, вулиці Лесі Українки, площі Катедральної, проспекту Червоної Калини.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин