У Львові розробили Положення, спрямоване на максимальне використання аукціонів Марія Демчина

Щоб процес приватизації був більш прозорим та конкурентним, управління комунальної власності міста розробило Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна міста Львова на 2017-2020 роки. Положення спрямоване на те, щоб максимально застосовувати конкурентний спосіб приватизації комунального майна – аукціон. 


«Положення передбачає максимальне використання такого виду приватизації, як конкурентний спосіб, власне аукціон. Зараз діє чинне Положення про приватизацію майна, яке передбачає приватизацію способом викупу для добросовісного орендаря, яке розробила ще попередня каденція.  

В Положенні, яке ми розробили, залишено можливість приватизації способом викупу для дрібних підвальних приміщень, мансард, які в договорах оренди є з цільовим призначенням під господарські потреби. Сподіваюсь, найближчим часом депутатський корпус прийме це Положення, яке ми напрацювали», - зазначила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун. 

Нагадаємо, вся інформація про вільні приміщення, що виставляють і планують виставляти на аукціон, а також нормативна база є відкритою на сайті управління комунальної власності: http://www.mayno.lviv.ua/

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин