У Львові відбувся ритуал випуску молодих фахівців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Христина Процак

У Львові відбувся ритуал випуску молодих фахівців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Майже двохсот випускників, які  отримали свої дипломи, та їхніх батьків з нагоди цього свята вітали працівники університету, представники територіальних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій, Академії сухопутних військ, військових частин Збройних сил та Національної гвардії України, управлінь різних державних структур. Від громади міста Львова випускників привітала Наталія Бунда, в.о. заступника міського голови з питань розвитку. 


Зокрема, урочистості для випускників розпочались зі святкової Літургії в церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що на території університету, і опісля випускники поклали квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля. Відтак, на території навчально-спортивного комплексу відбулось оголошення Наказу Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій про присвоєння випускникам спеціальних звань – «лейтенант служби цивільного захисту» та вручення дипломів випускникам. 

Опісля на території навчально-спортивного комплексу університету відбулась концертно-привітальна частина за участю мистецьких колективів художньої самодіяльності та ритуал прощання з прапором. Завершились урочистості проходженням урочистим маршем випускників та особового складу вишу.

Довідка

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (ЛДУ БЖД) – навчальний заклад України, який здійснює підготовку фахівців, що працюють в галузі безпеки людини. ЛДУ БЖД – єдиний навчальний заклад України, який є членом European Fire Service College's Association (EFSCA).

У складі Університету діє Вінницьке вище професійне училище, а також Ліцей цивільного захисту (м. Вінниця).

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин