У Львові відзначили 21-у річницю Конституції України Романа Куць

Сьогодні, 28 червня, у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди 21-ї річниці Конституції України. Представники влади міста та області, військові та представники громадськості поклали квіти до пам’ятників В`ячеславу Чорноволу, та Тарасові Шевченку. 


Урочисте відзначення 21-ї річниці Конституції України розпочалось на площі біля пам’ятника В`ячеславу Чорноволу. Львів`яни поклали квіти до підніжжя пам`ятника, після чого військовий оркестр виконав Державний Гімн України.

Від пам’ятника В`ячеславу Чорноволу учасники урочистої ходи перейшли до пам’ятника Тарасові Шевченку, де відбулось покладання квітів від влади та громадськості, після чого представники міста та області привітали львів`ян зі святом.

«Найвищою цінністю країни і міста є людина. І, власне, завдяки діям людини, думкам, праці народжується, твориться і розвивається країна. Україна і Львів завжди були прикладом справжньої сили волі, справжнього створення, справжньої віри. Конституція – це допомога і оборона у такій праці. Сьогодні, коли Україна та Львів мають багато викликів, саме Конституція стоїть і має стояти на сторожі розвитку нашої держави і нашого міста. Потрібно йти вперед, створювати й будувати нашу країну кожному на своєму місці», - зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.         

Після вітальних слів на площі перед пам`ятником Тарасові Шевченку з бойовим гопаком виступило 100 кращих пар Львівщини та відбувся концерт зведеного оркестру Національної гвардії України, в який об'єдналися музиканти з п'яти міст західного регіону.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин