У Львові вперше відбудеться масштабний event-форум Прес-служба ЛМР

9-10 лютого у Львові на стадіоні «Арена Львів» вперше відбудеться унікальна бізнес-подія – Event Industry Forum, що збере топових фахівців event-індустрії та учасників ринку event-послуг. Упродовж двох днів працюватиме п’ять майданчиків, де відбудеться понад 50 лекцій, панельних дискусій, кейсів, спеціалізованих майстер-класів та тренінгів.


Ринок івент-послуг у Львові сформований, однак – недостатньо систематизований. Відтак – Event Industry Forum покликаний об’єднати сферу та дати їй новий поштовх для розвитку, переконана співорганізатор заходу та директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Фото: Олександр Мазуренко

«Коли є ринок, люди повинні збиратися та обговорювати ті питання, проблеми й виклики, які перед ними стоять. Віримо, що ця конференція зможе не лише консолідувати ринок, а й показати Львів як потужний майданчик для проведення масштабних заходів. Як і будь-яка подія такого рівня, Lviv Event Forum має перед собою 3 мети: отримати добрі знання, добрі знайомства і хороші контакти. Завдяки високому рівню організації, знаним спікерам та актуальним темам, Lviv Event Forum це обов’язково вдасться», - зазначила директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Форум буде корисний для керівників HR/PR/MARKETING департаментів компаній, агенцій та індивідуальних менеджерів у сфері PR, маркетингу, просування, професіоналів та новачків event-галузі, журналістів, блогерів, медіа фахівців та незалежних учасників event-індустрії (режисерів, художників, технічних фахівців), а також організаторів заходів різних форматів та масштабів, замовників послуг. За словами співорганізатора події – директора компанії Global Events Дениса Ринського, Event Industry Forum 2018 розширить уявлення про event як бізнес, відкриє нові горизонти професії event-менеджера, задасть новий ритм у роботі ринку та дасть потужний поштовх для творчості всім учасникам заходу.

Фото: Олександр Мазуренко

«Під час форуму ми піднімемо безліч важливих запитань, пов’язаних з івент-сферою, та представимо аудиторії близько 40 спікерів, кожен із яких є експертом та може поділитись історією успіху. Ми прагнемо не лише ідентифікувати івент-галузь в Україні та створити потужний майданчик для обміну досвідом, а й показати потенціал Львова і Західної України у проведенні заходів такого масштабу», – підкреслює Денис Ринський.

Загалом під час заходу буде нагода провести індивідуальні зустрічі, презентувати власні послуги, почути знакові кейси та нові ідеї для проектів, побачити технологічні новинки event-індустрії, отримати рекомендації та поради від провідних експертів ринку. Також на заході діятиме Всеукраїнська виставка послуг та сервісів для організації заходів Event Expo, де буде представлено обладнання, технології та послуги учасників event-галузі: технічне забезпечення заходів, ІT й інновації в event-індустрії, оформлення та декор, тікетінг і менеджмент артистів, кейтеринг, рекламні та медіапослуги, фото- й відеопродакшн, локації для проведення подій і конференц-сервіс.

Як зазначає заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, такі події – особливо важливі для реалізації глобальної місії Львова як ділової та наукової дестинації.

Фото: Олександр Мазуренко

«10 років тому Львів обрав напрям, який дав поштовх розвитку ІТ-індустрії та туристичній галузі. Але світ настільки динамічний та швидкий, що тепер потрібно ставити нові цілі, – розповідає Андрій Москаленко. – Зараз великий акцент ми робимо на сферу креативної економіки, тобто на ті галузі та напрями, які роблять ставку на освіту, постійне навчання, постійне впровадження інновацій та змін. Збільшення кількості конференцій є критично важливим для міста. Адже ми прагнемо, аби Львів був таким майданчиком, де збираються науковці, бо це дає нам велику додану вартість. Тому ми підтримуємо такі події, де збираються активні люди і подумують над збільшенням масштабу та поглибленням якості проведення подій у Львові».

Детальна програма та перелік учасників – за посиланням: http://www.eventindustry.com.ua.

Організатори форуму: ЛКП «Львівське конференц-бюро» та компанія «Global Events».

Партнери заходу: Рекламне агентство Люкс, Малевич concert night club, Arena Catering, Attendify, IQOS, Gastroli.UA, FatSound, Maxymus, WiZiо, Radio Skovoroda.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин