«У нас є претензії практично до усіх транспортних перевізників», - Сергій Бабак Ганна Пищула

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, в міськраду надходять численні скарги мешканців, які не задоволені роботою приватних транспортних перевізників, зокрема через недотримання графіку руху. У зв’язку із цим, перевізникам, до роботи яких є найбільше зауважень, було надіслано листи-попередження про розірвання з ними угоди на перевезення.


«У нас є претензії практично до всіх перевізників. Тому, в межах тих повноважень, які в нас є відповідно до договору і законодавчих повноважень, ми можемо ініціювати розірвання договору. Відповідно ми надіслали такі попередження перевізникам. Ми маємо право розривати договори.

Зараз ми очікуємо на зворотну реакцію від перевізників на наше попередження. Я передбачаю, що вони звернуться до суду і будуть опротестовувати наші листи», - розповів Сергій Бабак.

За його словами, вдаватися до таких дій змушені через численні скарги мешканців, які незадоволені роботою приватних транспортних перевізників, зокрема, недотримання графіку руху, не забезпечення планової кількості транспортних засобів на міських автобусних маршрутах, що є порушенням укладених із ними договорів.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин