«У наступному році ми мали б вже почати користуватися е-квитком хоча б у нашому комунальному транспорті, а згодом й у всьому транспорті міста», - А. Садовий Романа Куць

Під час звіту про роботу виконавчих органів міської ради за 2016 рік міський голова Львова наголосив на важливості впровадження електронного квитка та на оновленні всього громадського транспорту міста.


«Ми поставили собі за мету на 70% оновити склад нашого громадського транспорту і перші успіхи ми маємо. Як ви знаєте, на сьогоднішній день маємо достатньо багато нових автобусів «Електрон», які виготовлені у Львові, і будемо збільшувати їх кількість. Також ми купили 20 автобусів компанії Ataman.

Зараз у нас в пріоритеті є впровадження електронного квитка. Це проект, який ми реалізовуємо з Європейським банком реконструкції та розвитку. В принципі, на сьогоднішній день вже є розуміння як це зробити. У наступному році ми мали б вже почати користуватися е-квитком хоча б у нашому комунальному транспорті, а згодом й у всьому транспорті міста Львова», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин