У неділю відкриють оновлений майданчик для дозвілля мешканців громади «Майорівка» Ганна Пищула

В неділю, 11 червня, о 18.00 год. за адресою вулиця Пасічна, 98 відбудеться відкриття оновленого та покращеного майданчика для дозвілля мешканців громади «Майорівка».


«Облагородження території навколо майданчику є яскравим прикладом того, як змінюється все навколо, коли не кожен сам по собі, а з’являється громада, згуртована та діюча. Звісно, для активної громади потрібен натхненник, ідейник. Мікрогромада «Майорівка» має такого - це Микола Стецьків, який власним прикладом мотивує мешканців свого будинку до змін», - розповіла Христина Тибінка, координатор проекту в мікрогромаді «Майорівка».

Нагадаємо: проект «Громади в дії» здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013». Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин