«У п’ятницю ми зробили дуже важливий крок в напрямку реалізації проекту комплексного вирішення питання ТПВ в місті», - А. Садовий Христина Процак

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, що включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу. Загалом мова йде про суму 20 млн євро кредиту та грантові кошти. Як розповів у відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий, паралельно місто розпочало роботи над проектом  сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2.


«Кілька коментарів щодо важливих подій цього тижня.

У п’ятницю ми зробили дуже важливий крок в напрямку реалізації проекту комплексного вирішення питання ТПВ в місті. Ми підписали угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку. Ще цього року Львів отримає перші кошти на будівництво сміттєпереробного заводу, рекультивацію полігону у Великих Грибовичах та реалізацію програми зменшення відходів Zero Waste. Мова йде про 20 мільйонів євро кредиту під пільгові відсотки та 11 мільйонів євро ґранту.

Я нагадаю, що паралельно ми уже розпочали роботи над проектом  сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2.

Протягом періоду будівництва заводу за вивезення сміття з міста відповідає обласна державна адміністрація. За це місто буде сплачувати області відповідні кошти. В четвер на сесії ми зобов’язали обласних чиновників щомісяця звітуватись за витрачені кошти громади міста та за стан справ з вивезенням ТПВ», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
більше новин