У Сихівському районі буде встановлено 409 ІТП у житлових будинках та 84 ІТП буде встановлено в будинках Шевченківського району Ганна Пищула

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», вже відбувся тендер і зараз визначають виконавця робіт із встановлення ІТП в будинках Сихова. Роботи проводитимуться за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.


«Тендер вже відбувся, однак ще не визначено виконавця на монтаж ІТП. Роботи проводитимуться за грантові кошти, виділені Європейським банком реконструкції та розвитку. ІТП встановлюватимемо у Сихівському районі. Сьогодні у Сихівському районі гаряча вода гріється на ЦТП, тоді по теплових мережах вона подається до будинку. Відповідно маємо багато непродуктивних втрат. Тепер концепція буде кардинально змінена: до будинку буде подаватися теплоносій і вже в самому будинку відбуватиметься регулювання температури опалення, залежно від зовнішньої температури. Також підігрів гарячої води здійснюватиметься в будинку», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

За його словами, у Сихівському районі буде встановлено 409 ІТП у житлових будинках. Також за кошти Кіотського протоколу буде встановлено 84 ІТП в будинках Шевченківського району Львова.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин