У центральній частині міста цього року облаштують 133 нові паркомісця Романа Куць

Станом на сьогодні у центральній частині міста є 367 паркомісць, цього року планують облаштувати ще 133. Як зазначили у ЛКП «Львівавтодор», це будуть платні паркувальні майданчики, у вересні буде оголошено конкурс на визначення оператора паркування.


«Цього року плануємо облаштування паркувальних майданчиків на вул. Стефаника, вул. Гребінки, вул. Листопадового Чину, вул. Підвальній, вул. Стецька, вул. Грушевського, вул. Менцинського, проспекті Свободи (одне паркомісце для туристичного транспорту). Таким чином, буде 133 нові паркомісця у центральній частині Львова. Я думаю, що у вересні буде оголошений конкурс на визначення оператора паркування: це будуть платні паркувальні майданчики, першої зони паркування, відповідно вартість послуг складатиме 6 грн/год.

Станом на сьогодні є 367 паркомісць, ми будемо впроваджувати ще 341 паркомісце на вул. Волошина, вул. Григоровича, вул. Герцена, вул. Фредра, вул. Ковжуна, вул. Гавришкевича, вул. Наливайка, а також облаштуємо закриту зону паркування на вул. Театральній, вул. Лесі Українки, вул. Низький Замок і вул. Вірменській», - зазначив начальник відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин