У ЦНАПах послугою з оформлення і видачі паспортів з початку року скористалися понад 14 тисяч осіб Марія Демчина

Найзатребуванішою у Центрах надання адміністративних послуг Львова залишається послуга з оформлення і видачі паспортів. З травня цього року у ЦНАПах запрацювала друга робоча станція, і це дало змогу обслуговувати вдвічі більше містян. Загалом впродовж січня – липня цією послугою вже скористалися 14 130 осіб. Водночас, через підвищений попит, є незначні затримки у видачі паспортів. Про це повідомили у департаменті адміністративних послуг ЛМР.


Зокрема, у січні 2017 року ЦНАП надав 681 послугу з оформлення і видачі паспортів, в лютому – 1 476 послуг, в березні – 2 084 послуги, у квітні – 360 послуг (лише в перший тиждень місяця, оскільки був відсутній канал зв’язку і не було технічної можливості прийому документів), у травні – 2 015 послуг, у червні – 3 855 послуг, в липні – 3 659 послуг.

«Всі документи оформляються одразу на місці, одразу відбувається фотографування. Обладнання сучасне, закуплене згідно вимог Міграційної служби України, є зв’язок з демографічним реєстром, тобто усі необхідні дані передбачено і враховано, щоб послуга була належної якості», - зазначають в департаменті  адміністративних послуг Львівської міської ради.

Водночас так, як суб’єктом надання цієї послуги є Міграційна служба, то в ЦНАПах, як і в інших відповідних структурах, через підвищений попит на виготовлення біометричних паспортів, є тимчасові незначні затримки у їх видачі. Адже різко збільшилась кількість оформлюваних документів.

Щодо електронного запису на послугу оформлення паспортів у ЦНАПах, то, як інформують в департаменті,  він  систематично оновлюється, але зважаючи на ажіотаж, миттєво заповнюється. Водночас, є розмежування щодо осіб, які не можуть скористатися електронним записом – вони можуть безпосередньо у ЦНАПі в живій черзі скористатися цією послугою. Додамо, що в ЦНАПах Львова зараз окремо приймають документи на виготовлення біометричних паспортів та ІD- паспортів для дітей.

У департаменті адміністративних послуг очікують, що ажіотаж з оформленням паспортів мав би спадати на вересень. «Люди зрозуміли, що ніхто не робить якихось перепон, система працює, але є певні технічні можливості, адже ту кількість людей, які хочуть виготовити паспорт зараз, ЦНАПи технічно і фізично обслужити не можуть», - зазначають в департаменті.

Зазначимо, що подати документи для оформлення паспорта громадянина України можна у територіальному підрозділі ЦНАП м. Львова залежно від реєстрації місця проживання. Проте подати документи для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у будь-якому  територіальному підрозділі ЦНАПу  м. Львова.

Перелік необхідних документів для оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон є на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/services/directory-services/derzhavni-orhany-vlady/derzhavna-mihratsiina-sluzhba

Нагадаємо, у кожному районі Львова працює Центр надання адміністративних послуг.  Зокрема – на вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький райони), пр. Червоної Калини 72А (Сихівський район), вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район), вул. Ген. Чупринки, 85 (Франківський район), а також на вул. Шевченка, 374 (мікрорайон Рясне). Графік роботи – звичний: понеділок-вівторок: 09.00 год. – 18.00 год. середа – четвер: 09.00 год. – 20.00 год. п’ятниця: 09.00 год. – 17.00 год. субота: 09.00 год. – 16.00 год.

Контакти: інформаційна довідка ЦНАП м. Львова: 297-57-95, ел.пошта:  service_center@city-adm.lviv.ua ; сторінка ЦНАП м. Львова на сайті Львівської міської ради http://city-adm.lviv.ua/services

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин