У житловому будинку на вул. Драгоманова, 13 за кошти міського бюджету відремонтовано дах Ганна Пищула

У Галицькому районі триває поточний і капітальний ремонт дахів. Зокрема, за кошти міського бюджету відремонтовано дах у житловому будинку на вул. Драгоманова, 13.


Фото: Марія Волошин

Як повідомила голова ЛКП «Княже місто» Ірена Мінарович, двічі на рік працівниками ЛКП «Княже місто» проводиться огляд стану житлового фонду. На підставі результатів огляду складаються першочергові списки будинків, які потребують ремонту. Відповідно до результатів обстеження дах житлового будинку на вул. Драгоманова, 13 перебував в поганому стані і потребував негайного ремонту.

«Також ми мали звернення від мешканців, адже шиферна покрівля будинку протікала, навіть було затікання в квартиру і підтримуючі ремонти не давали жодного результату. Тому цей будинок ми включили в список ремонту дахів на 2017 році і надали Галицькій РА.

Оскільки в цьому будинку небагато квартир, в основному проживають люди пенсійного віку, тому вони не мали можливості фінансово долучитися до ремонту даху. Повністю роботи профінансовані за бюджетні кошти міста. Галицька РА була замовником виконання робіт з перекриття даху в нашому будинку», - розповіла Ірена Мінарович, директор ЛКП «Княже місто».

За словами Романа Гавчака, керівника відділу житлового господарства Галицької РА, у будинку на вул. Драгоманова, 13 Галицька РА провела поточний ремонт покрівлі. У квітні через систему електронних закупівель ProZORRO було оголошено тендер на проведення ремонтних робіт і визначено підрядну організацію. Нею стала організація СПД Максимяк З.З. Роботи тривали два місця. Загальна площа перекриття становить 191 м2. Вартість робіт 95 тис. грн.

«Ми дивимося, якщо будинок є пам’яткою архітектури, то дах відтворюємо до автентичного вигляду. Якщо ж будинок є в історичному ареалі, але не є пам’яткою і був накритий шифером, то дах накриваємо фарбованим профнастилом. Оскільки будинок на вул. Драгоманова, 13 не є історичною пам’яткою, його дах ми перекрили профнастилом», - розповів Роман Гавчак.

Також у Галицькому районі вже завершено ремонт 18 покрівель на суму 2 млн. 484 тис. грн. В роботі 21 покрівля на суму 4,7 млн. грн. Відповідно цього року у Галицькому районі заплановано замінити 39 покрівель на загальну суму 7,2 млн. грн. Роботи виконують підрядні організації на замовлення Галицької РА. Підрядника визначають через систему електронних закупівель ProZORRO.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин