Ухвалою міської ради замінили бенефіціара з ЛКП «Львівспецкомунтранс» на Львівську міську раду Романа Куць

Місто Львів з 2016 року бере участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», яку планує фінансувати Європейський інвестиційний банк. На сьогодні відповідна технічна заявка подана від ЛКП «Львівспецкомунтранс». Жодних змін до програми та суми кредитування сьогодні не передбачалось, але ухвалою замінили бенефіціара згідно з програмою з ЛКП «Львівспецкомунтранс» на Львівську міську раду. Таке рішення технічно потрібне для того, щоб відповідний комітет в Мінрегіоні при відборі проектів розглядав його як проект від Львівської міської ради. 


«Ми подібний проект ухвали голосували в листопаді минулого року. Це стосується нашої участі в державній програмі на 75 млн євро коштів кредиту Європейського інвестиційного банку для «Львівспецкомунтранс». Оскільки, ми передали делеговані повноваження обласній державній адміністрації, ми пропонуємо змінити позичальника на Львівську міську раду в особі департаменту фінансової політики та департаменту поводження з ТПВ і будемо продовжувати бути учасниками у цій програмі. Ми маємо погодження від Міністерства фінансів, ми пройшли 2 етапи у Мінрегіонбуді», - розповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку.

«Ці кошти реально будуть можливими роки через 2-3, але цей процес треба пройти», - додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин