Ухвалою сесії повернули квартиру Курії Львівської Архиєпархії Української греко-католицької Церкви Уляна Шпуляр

Сьогодні на сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали міської ради від 18.05.2017 №1971 «Про затвердження Міської цільової програми відновлення Святоюрського комплексу на 2017-2020 роки».


«На виконання ухвали попередньої програми юридичним департаментом було придбано три квартири для відселення з квартири 20-а в будинку на пл. Святого Юра, 5. Відповідно для того, щоб наступним етапом передати вивільнену квартиру Курії Львівської Архиєпархії Української греко-католицької Церкви, пропонуємо внести зміни в програму та надати дозвіл на укладання договору міни. Тобто, щоб ми три придбані квартири поміняли на одну, яка є у власності членів родини і наступним етапом передали її у власність Курії», - зазначила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.

Ухвала приймалася з метою повернення церковній громаді церковних будівель та задоволення потреб церковних громад, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про свободу совісті та релігійні організації».

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
більше новин